דנשר (1963) בע"מ היא מחברות השיווק, הייצור, הייבוא, המסחר וההפצה הבולטות בישראל. החברה שפועלת כבר למעלה מארבעה עשורים, מלווה עשרות מותגים בינלאומיים ומספקת אפיקי שיווק אופטימליים למותגים המעוניינים להרחיב פעילותם לשווקים חדשים.

 

החברה, אשר פועלת ממתקן שירותים מתקדם וחדשני בן כ-9,000 מ"ר בראש העין, מפעילה בין השאר מערך הפצה רחב
לכ- 3,400 נקודות מכירה ברחבי הארץ, צי של עשרות רכבים ומפעל מתקדם לייצור.

 

החברה מעסיקה כיום  713 עובדים. 

 

 

מובילים להצלחה


אנו בדנשר פועלים להיות החברה המובילה בתחומנו, תוך כדי שמירה על שירותים ברמה הגבוהה ביותר עבור לקוחותינו. אנו מתמקדים ביצירת פלטפורמות שיווקיות פורצות דרך עבור מותגים חדשים, תוך שמירה על מובילות ותפיסת שוק של מותגים קיימים. ההצלחה של המותגים אותם אנו מלווים, היא ההצלחה שלנו. הצלחה שמוכיחה את עצמה במשך למעלה מארבעים שנה. אנו מחויבים להצלחה הזו ופועלים ללא הרף כדי לחדש, להתפתח ולהוביל את ההצלחה הזו בכל דרך.


ההצלחה האנושית


אנו בדנשר, הצלחנו לפתח סביבת עבודה איכותית וייחודית אשר מתבססת על כישרונם של האנשים בה. האנשים שלנו הם הטובים, המקצועיים והמנוסים ביותר והם אלה שבזכותם אנו מובילים הצלחה. אנו מכירים בכוחה של עבודת צוות ודרכה אנו מגיעים לתוצאות. אמינות, יציבות והליכה עם הזמן הם הבסיס של תרבות העבודה שלנו ואנו שומרים על ערכים אלו בעקביות ומהימנות. אנו בדנשר לא חדלים להתפתח ולהתרחב לתחומים חדשים וטכנולוגיות מתקדמות. כך אנו משמרים את ההיסטוריה שלנו ועם זאת, שואפים להיות תמיד צעד אחד לפני כולם.